Przygotowania do sezonu ruszyły

Kończą się wakacje dla wszystkich drużyn reprezentujących CKKS SOKÓŁ w rozgrywkach ligowych i nie tylko.

Najwcześniej, bo już 14 lipca, przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli nasi seniorzy - beniaminek A klasy. Na pierwszym treningu pojawiło się 18 zawodników, z czego dwóch nowych/starych wracających. Decyzje co do ich przydatności w drużynie jeszcze nie zapadły więc nie będziemy podawać nazwisk. Kilku zawodników znajduję się jeszcze na urlopach więc kadra wygląda całkiem fajnie.Seniorzy trenują dwa lub trzy razy w tygodniu w zależności od decyzji trenera w danym tygodniu treningowym.

Najbliższe treningi: środa (29.07) i piątek (31.07) o godzinie 19:15 - na Lasku. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę sprawdzić swoje umiejętności i zasilić drużynę CKKS SOKÓŁ.Dodatkowe informacje można uzyskać u trenera drużyny Grzegorza Laskusa tel. 502 312 433 lub kierownika Witolda Jakubowskiego 600 933 587.

W trakcie obecnego okresu, trener postawił głównie na treningi, dlatego też rozegrane zostaną tylko 4 sparingi, a przeciwnikami będą: Mazur II Karczew, Wilga II Garwolin, Rokola Otwock Wielki, KS Puznówka.

Pierwszy mecz ligowy już 22 sierpnia z Advitem Wiązowna.

29 lipca od sparingu z rówieśnikami z Mazura Karczew, przygotowania do sezonu rozpoczną zawodnicy U-16. Poprzedni sezon nie był zbyt udany, jednak motywacja do pracy u chłopaków nie spadła dlatego wierzymy, że sezon 2015/2016 będzie przełomowy. Młodzieżowcy w trakcie okresu przygotowawczego mają na razie zaplanowane trzy sparingi: Mazur Karczew, OKS Otwock i Amur Wilga. Oczywiście nabór do drużyny jest nadal otwarty, zapraszamy więc wszystkich chętnych do udziału w treningach.Więcej szczegółów np. dotyczących terminów treningów)można uzyskać u Artura Wójcika - tel. 605 301 481.

3 sierpnia treningi ma wznowić drużyna U-19 prowadzona przez trenera Adriana Krogula. Z bieżących informacji wynika jednak, że drużynę czeka gruntowna przebudowa. Dlatego też przygotowania rozpoczynają się od naboru uzupełniającegodo drużyny, który odbędzie się własnie 3 sierpnia o godzinie 18:00 na Lasku. Zapraszamy chłopców z roczników: 1997, 1998, 1999. Przypomnijmy, że ta grupa w poprzednim sezonie zajęła drugie miejsce w swojej grupie, ulegając jedynie Agrykoli Warszawa (strata 1 pkt).Jeżeli potrzeba więcej informacji dot. treningów zapraszamy do kontaktu z trenerem Adrianem Krogulem tel. 667 799 644.

W pierwszym tygodniu sierpnia na pełnych obrotach ruszą również zajęcia w Akademii Młodego Piłkarza CKKS Sokół. Dwie grupy prowadzone przez trenerów: Norberta Przybysza, Łukasza Wilczka i Dominika Dąbrowskiego ćwiczyłyjuż od kwietnia. W podobnych grupach ruszą zajęcia po przerwie wakacyjnej. Wspólną decyzją klubu i rodziców drużyna U - 9 składająca się z chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2006 - 2007 reprezentować nas będzie w rozgrywkach MZPN. Druga grupa w której trenują dzieci z roczników 2008 - 2009 na razie będzie wspólnie trenować i brać udział w różnego rodzaju turniejach i imprezach sportowych.Dokładne terminy treningów zostaną podane niebawem, a więcej informacji można uzyskać u koordynatora Akademii - Norbert Przybysz tel. 661 577 077.

Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach zapraszamy. Zapraszamy również do kibicowania naszym drużynom w rywalizacji sportowej, która za chwilę się rozpocznie.

Sezon 2015/2016 czas uznać za otwarty :)